Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (75 komentářů)

SYLVA, (22. 03. 2010 10:36) Reagovat
Ahoj,chtěla jsem se zeptat, zda zákonitě dojde při sexu s člověkem nakaženým HIV k přenosu choroby.
RENČA, (30. 03. 2010 21:26) Reagovat
Ahoj Sylvo,ne takhle to nefunguju. Zkrátka můžeš s někým spát, kdo má HIV třeba několikrát a nemusíš se nakazit, ale taky samozřejmě stačí jeden sex a problém je na světě...
DANA, (23. 12. 2010 11:27) Reagovat
Sylvo,ono také hodně záleží na tom, jak dlouho by případeně byl dotyčný po nákaze HIV. Paradoxně je nejvíce viru v těle člověka v prvních měsících po nakažení, takže tady je riziko největší.
SYLVA, (07. 04. 2011 13:15) Reagovat
Nu, prožila jsem si období plné strachu, poté co jsem se lehkovážně vyspala bez ochrany s člověkem, kterého jsme skoro neznala. Za tu dobu se ze mě stal odborník přes HIV. Nastudovala jsem snad všechno. Před časem jsem konečně podstoupila HIV testy a naštěstí vše dobře dopadlo. Ale ten strach...Už nikdy víc. Jsem poučená do konce života.
MONI, (29. 09. 2011 13:03) Reagovat
Možná je dobré si projít takovou zkušeností, zvlášť když to nakonec dobře dopadne. Měla jsem stejnou zkušenost. Vše dobře dopadlo a teď si dávám sakra pozor.
KRISTÝ, (30. 11. 2011 16:18) Reagovat
No, já právě taky procházím tuhle zkušeností a už jsem z toho fakt na prášky. Dobře, mohlo by se říct zasloužím si to, ale kdo v životě nechybuje, že?
Veronika, (13. 08. 2012 14:33) Reagovat
Každý chybuje a každý jinak. Jen puritáni a moralisté mohou vyčítat, když se to někomu stane. Neřeknu, když je člověk promiskuitní pravidelně, ale jednou dvakrát se to může stát téměř každému.
Gábina, (15. 05. 2013 05:20) Reagovat
Jasně - chybovat je lidské. To ví každý, ale každý dospělý člověk by měl také vědět, že za své jednání musí umět nést následky.
Františka, (19. 04. 2010 19:08) Reagovat
Dobrý den,přítel již 6 měsíců trpí bradavičkami na penisu. Chodil pravidelně na vypalování, používali jsme kondom. Nyní, když už vše naznačovalo, že bradavičky zmizely, měli jsme sex bez ochrany. Po 14 dnech se mu bradavička opět objevili.Jaká je možná léčba, jsme z toho oba dva velmi neštastní a nevíme si rady. Jeho kožní doktorka mu je pouze vypaluje, ale k úspěchu to zatím nevede. 6 měsíců mi přijde jako dlouhá doba.Děkuji za Váš názor, radu. Fr.
IVANA, (07. 06. 2010 09:29) Reagovat
Dobrý den,já tedy nemám zkušenosti, jak je to s bradavičkami u mužů. Já je měla jednou před pěti lety a od té doby se mi jednou za čas vrací a ne a ne se jich zbavit nadobro. Někde jsem četla a doktorka mi potvrdila, že kdo je má jednou, tomu se rády často vrací. Tak předpokládám, že tohle bude stejné jak u žen, tak u mužů.
Zdenek, (17. 08. 2012 11:30) Reagovat
Mě se udělali bradavice na předkožce a doktorka na kožním mě řekla, že to jsou kondylomáta a odkázala mě na urologii. Tam mi doporučili odstranit je seškrabáváním a tak jsem zákrok podstoupil. Neuplynul ani měsíc a opět se to začalo objevovat, tak jsem opět zašel na urologii a řekl jim opět můj problém. Řekli, že znovu dělat seškrabávání nemá smysl, a že trvalé řešení je celou předkožku odstranit. Taky říkali, že se obřízkou předejde předejde mnoha jiným, vážnejm problémům, co by mohli přijít v budoucnu. Tak jsem podstoupil obřízku. Nemůžu si naprosto stěžovat. Snížení citlivost žaludu jsem pocítil, ale je to jen a jen k lepšímu - vydržím teď o dost déle, ku spokojenosti partnerky a ku prospěchu našeho sexuálního života. Dnes po letech musím říct, že jsem s obřízkou velmi spokojen. S bradavicemi jsem pak už žádné problémy neměl, a jen lituji, že jsem obřízku neměl už dřív.
Petr, (11. 05. 2010 22:34) Reagovat
Divejte, mam na penisu takove malinke bile vředy a vubec nevim co to je, mohl by mi s tim nekdo poradit?
iveta, (02. 06. 2010 21:06) Reagovat
můžu trichomoniázu dostat jinak než pohlavním stykem?
HANKA, (23. 06. 2010 09:13) Reagovat
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mě kondom ochrání před všemi pohlavními nemocemi, nebo zda jsou nějaké, na které je třeba si dát ještě větší pozor.DíkyHanka
JITKA, (06. 08. 2010 16:01) Reagovat
Dobrý den,tak já si myslím, že kondom spolehlivě chrání proti všem pohlavním nemocem, ale přesto by se člověk alespoň trochu měl snažit si vybírat jedince, kteří jsou pohlavně zdraví. Kondom se totiž může protrhnout a co pak...
Michal, (17. 04. 2011 07:11) Reagovat
Jenomže spousta pohlavních nemocí je přenášena i orálním sexem, na což se velmi zapomíná a kondom u orálního sexu většinou není používán
PIVOŇKA, (23. 01. 2012 10:15) Reagovat
Tak samozřejmě...Orální sex je také rizikový. Právě proto ho provozuju jen s partnerem, se kterým jsem delší dobu a vím, že je zdravý.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Pohlavní nemoci.biz
Kontakty